英语 波兰语 中文 选择您的地区和语言
立刻加入 | 帮助
会员登录
立刻加入
首页 > 公司信息 > Dst Ltd. Moulds And Development
Dst Ltd. Moulds And Development
公司介绍


Firma DST została założona w roku 2009 w Ningbo (Chiny) przez włoskich oraz tajwańskich udziałowców z bogatą wiedzą techniczną oraz doświadczeniem w handlu zagranicznym. Byli oni w stanie stworzyć firmę, która dostarcza nie tylko wysokiej jakości formy wtryskowe i produkty, ale też pełen zakres usług z tym związany. Wraz z zachowaniem wysokich standardów jakościowych, klienci firmy mogą w pełni korzystać z przewagi konkurencyjnej jaką oferuje produkcja w Chinach.

Od roku 2009 DST utrzymuje wysoki standard produktów i usług. Dzięki współpracy z wymagającymi klientami z całego świata, firma ciągle inwestuje w swój rozwój i zwiększa potencjał produkcyjny.

W przeciągu lat nawiązaliśmy współpracę z wieloma lokalnymi fabrykami. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić szeroką gamę usług, indywidualne podejście do klienta, a także duże możliwości produkcyjne.

By usprawnić nasz serwis posprzedażowy, współpracujemy z dwiema narzędziowniami na terenie północnych Włoch. Decyzja ta okazała się kluczowym czynnikiem mającym wpływ na sukces firmy. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować możliwość modyfikacji, napraw czy konserwacji form na terenie Europy – usługi te oferowane są tylko przez kilku naszych azjatyckich konkurentów.

Prócz form wtryskowych DST oferuje także produkcję plastikowych i metalowych części oraz komponentów dla różnych gałęzi gospodarki. Rozwój tego sektora naszej działalności pozwolił na założenie firmy DFM w roku 2014, gdzie produkujemy części aluminiowe dla branży automotive oraz gotowe metalowe wyroby zmontowane dla branży medycznej.

Ciągle poszukujemy nowych wyzwań, zarówno z rynków aktualnych jak i nowych. Mamy nadzieję poszerzać obszar naszej działalności, gdyż taka intencja była zawsze głównym celem naszej firmy.


FOR MORE INFORMATION VISIT OUR WEBSITE: www.DSTASIA.cn

联系方式
联系人: Bella Liao
公司名称: Dst Ltd. Moulds And Development
公司注册国家: China
省份: Zhejiang
城市: Ningbo
地址: Room 15B-5, Huahong Mansion No.717, Zhongxing Road, Jiangdong District
邮政编码: 315041
公司电话: 0086-180-67345772
传真: 0086-574-27877759
手机: 0086-180-6734-5772